Plán akcí Divoká voda a Seakajak 2022

Plán akcí Divoká voda a Seakajak 2022 – Tipy a náměty

12.02.-13.02. Zimní Slapy – tradiční sraz tvrdých seakajakářů

únor-duben dle vodního stavu

  • Schwarze Pockau, Kienhaide-Pobershau
  • Tanvaldská Kamenice
  • Bystřice
  • Cvikavská Mulda, úsek Blauentahl-Aue, , video při 13 m3/s
  • Weisse Elster (Bílý Halštrov), úsek Plauen (Plavno) – Elsterberg, lze jen  poslední 2 víkendy v dubnu) video

březen-říjen dle domluvy: trénink na umělém slalomovém kanálu v Roudnici, Praze či Veltrusech

08.04. loděnice – oslava Březňáků

28.03. Chrudimka

02.04.-03.04. Doubravka

09.04.-10.04. Čeňkova Pila, závody ve sjezdu

18.04. Velikonoční Ohře, odjezd od loděnice ve 14 hod.

23.04.-24.04. Tanvaldská Kamenice, závody ve sjezdu a slalomu

23.04. Vöhandu Marathon, Estonsko, 100 km

23.04. Mže pod přehradou Lučina

30.04. Sázavský Samba Maraton

30.04.-01.05. Labská soutěska, závody ve sjezdu

29.04.-30.04. Eurochallenge, Villajoyosa, Španělsko, závod SurfSki, 20km

30.04. GardaLonga, Maderno, jezero Garda, Itálie. Závod 25 km

02.05.-03.05. Cornwall surfski race, Anglie, závod SurfSki, 53 km

07.05. Kanoa Cup, Parseta – Polsko – 44 nebo 84 km. Úseky Osowko-Krlino-Kolobrzech (ústí do Baltu)

06.05.-08.05. Tradiční Čeňkárna nebo Regen nebo Vltava – Nová Pec, turistika

07.05. Main-Metropolitan-Cup, závod surfski 15 km centrem Frankfurtu nad Mohanem

07.05.-08.05. Breizh Ocean Race, závody Surfski – Bretaň, Francie

07.05.-08.05. Trnávka, závody ve slalomu

21.05. Vodácký ultramaraton na řece Pilica, Przedbórz-Tomaszów Mazowiecki-Domaniewice, Polsko (trať 75 nebo 115 km)

21.05. Vodácký maraton na Berounce (60 km, hlavně pro C2, event. K1 či K2, přihlásí-li se alespoň 4 posádky)

26.05.-29.05. Tuscany Ocean Race, Talamone-Orbetelo, Toskánsko, závody SurfSki

03.06.-05.06. Extrémní závod „Pádluj o 106“ – závod na seakajaku 106 km Týn n.V.-Slapy nebo zkrácená verze 43 km Orlík-Slapy

31.05. VogaLonga – tradiční vodácký festival a závod v Benátkách (Venezia), 30 km

11.06. Canoa Cup Polsko – WIEPRZA NAJLEPSZA – 63km, Darłowo

11.06.-12.06. Bellevue Ocean Race (BOR), 25 km surfski, Klampenborg, Dánsko

červen??? 27.ročník MMMM (Meissen-Magdeburg-Mammut-Marathon, 243 km z Míšně do Magdeburgu

18.06.-19.06. Trnávka

18.06.-19.06. Blanice pod přehradou Husinec

24.06.-26.06. Vodácký ultramaraton Budějovice-Praha (3-denní etapový závod)

24.06.-26.06. Hawaiian Sport Festival, Rerik, Balt, Německo, 2x SurfSki downwind 21 km

25.06. HiddenSee Marathon, 70 km, Rujana, dispozice k závodu

02.07. Bodensee Kanu Maraton, Iznang, Bodamské jezero, SRN-Švýcarsko, 42 km

03.07.-06.07. Alpské řeky

09.07. Kanoa Cup, Polsko – MARATON DWIE RZEKI – 47 km, Modlin

24.07.-30.07. ASKR-Arctic Seakayak Race, 25 km Westerály, Sortland, Norsko

23.07. OstseeCup, Warnemünde, závody SurfSki, downwind 21 km

30.07 Kanoa Cup Polsko – MARATON DRAHIMSKI – 53km, Stare Drawsko

13.08. Dalsland Kanot Maraton+, Švédsko, 55 km přes 5 jezer, největší vodácký maraton Skandinávie

27.08. Kanoa Cup Polsko – MARATON GRYFIŃSKI – 55km, Gryfino

27.08. Oban Seakayak Race, Skotsko, 20 km kolem ostrova Kerrera

23.08.??? DM Ocean Race surfski & Dansprint Ocean Race Cup, závody surfski – Dánsko

19.08.-21.08. Vltava – Lipno, Čertovy proudy

září dle domluvy: oddílová akce Plastová dvoustovka

01.09.-06.09.??? Surfski NELO Summer challenge WorldCup, Porto, Portugalsko

03.09. Východočeský vodácký maraton, 60 km po Orlici, Labi a Chrudimce  (K1 sea, K2 sea, K1 sjezd, C2 turist…)

07.09.???  Donakilliti Kenu Marathon, Maďarsko, po meandrech Dunaje, 42 km

10.09. Kanoa Cup Polsko – MMK 12H, Malbork

13.09. ??? Irish Coast Paddling Championship, Dublin, Irsko, 20 km SurfSki downwind

10.09. Chrudimka

10.09. Malše

10.09. Úhlava

17.09. Teplá

18.09. Střela

20.09.-22.09.??? 1000Seen-Marathon, Mecklenburská jezera, závod na volitelnou vzdálenost 21 km, 42 km  a 62 km

24.09.-27.09. ???Ohana Mana, závody Surfski – Sardinie

24.09. Kanoa Cup Polsko – MARATON SŁUPIA – 74km, Ustka

18.09. Isar Kanu Marathon,  BadTolz – Mnichov, cca 20 km

24.09. Mur Challenge kayak marathon, Rakousko, 45 km

28.09. Napříč Prahou přes 3 jezy – volné splutí

01.10. ??? Surfski Holland Battle, závody surfski, Castricum, Holandsko

01.10. Bobr cup – extrémní závod 3-členných štafet (kajak, běh, MTB), Litovel

01.10.-02.10. Hamerák

08.10.-09.10.??? AllWave Cup, Řím, Ostia, závody SurfSki

08.10. Českokrumlovský vodácký maraton

08.10. ??? Belgian Coast Race, závody Surfski, Ostend, Belgie

15.10.??? Vavřinecký potok

15.10.-16.10. ??? Spree-Marathon, 2-denní 51 km po Sprévě (22+29 km)

29.10. Doubravka

říjen  Žába

říjen Turnaj v nohejbale

28.10.??? Z Děčína do Pillnitz nebo nějaká podobná alternativa

17.11. Praha – Mělník na seakajaku

05.12.-06.12. ??? Lanzada Ocean Race, Španělsko

prosinec Vánoční turnaj ve stolním tenise

25.12. Čokoládový běh

31.12. Silvestrovská Ohře

Kompletní termínová listina závodů ve sjezdu a slalomu pro rok 2022

Plán vypouštění přehrad ČR pro rok 2022

Kompletní termínová listina závodů raftů pro rok 2022

Kompletní termínová listina akcí vodácké turistiky pro rok 2022

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..