Plán akcí

9 posts

Plán akcí kterých se účastní sekce rychlostní kanoistiky.

Kalendář

Plán akcí závodní sekce pro rok 2018

Plán akcí závodní sekce pro rok 2018 Verze PDF Verze XLS Verze JPEG Plán akcí a soutěží v roce 2018  SC80 Chomutov LEDEN 13.1. MČR vodáků v běhu na lyžích na 3, 6 a 30km Deštné v Orl.horách Fridrych, Novotný, Vrbenská, Koubová, Predka A. 27. 1. testy RDJ Nymburk Fridrych,Novotný, Remuta, Predka A.,Vrbenská, Tomanová 28.1.-3.2. lyže RDJ Benecko Krkonoše […]

Kalendář

Přehled plánovaných akcí závodní sekce pro rok 2017

07.01. Běh Bezručovým údolím členové SCM povinně, ostatní  dobrovolně 25.02. – 04.03. zimní soustředění na Lesné účast všichni 11.03. – 22.03 soustředění na vodě Bibione vybraní 07.04. – 15.04. soustředění  Oboz 1 Slapy členové SCM+vybraní 22.04. – 23.04. MČR dlouhé tratě – 1.ČP mládeže Ústí n.L. všichni 23.04. – 30.04. soustředění  Oboz 2 Slapy členové […]

Kalendář

Plán akcí sekce Rychlostní kanoistiky 2016

Plán účasti na závodech a plán soustředění v roce 2016 14.02.-20.02. lyžařské soustředění na Lesné vybraní 05.03.-16.03. Bibione, soustředění na vodě vybraní 08.04.-16.04. Oboz 1, soustředění na vodě vybraní 23.04.-24.04. 1.ČP ml. + MČR ml.na 5km v Mostě všichni 29.04.-01.05. I.NZ dospělých + testy RDJ Račice vybraní 0105..-08.05. Oboz 2, soustředění na vodě vybraní 13.05.-15.05. 2.ČP mládeže […]

Kalendář

Letní výcvikový tábor na Hracholuskách 11.07.-24.07.15

Dispozice k letnímu tréninkovému táboru na Hracholuskách Termín 11. – 24. července 2015 Místo pobytu: kempink Škoda Plzeň na Butově-přehrada Hracholusky na trase Úněšov – Stříbro Odjezd: sobota 11.7. kolem 14,00 od loděnice Návrat: pátek 24.7. navečer do loděnice Vázání lodí a příprava materiálu:  sobota 11.7. od 9,00 v loděnici Cena pobytu: 300,-Kč/1 den, celkem za 13 dní 3.900,- /začíná se večeří 11., končí […]

Kalendář

Plán akcí sekce Rychlostní kanoistiky 2015

Plán akcí závodní sekce oddílu kanoistiky SC 80 Chomutov v roce 2015. Datum: Akce: Účastníci: 09.02.-14.02. soustředění běžky Lesná v Krušných horách všichni 09.02.-14.02. soustředění běžky Lesná v Krušných horách všichni 06.03.-18.03 soustředění BIBIONE členové SCM a vybraní 10.04.-18.04. soustředění na vodě OBOZ 1 členové SCM a vybraní 21.04.- 22.04.  I.NZ Račice reprezentanti a  vybraní 25.04.- 26.04. 1.ČP […]

Letní soustředění 2013

Soustředění proběhne ve dnech 29.června – 12.července tradičně na přehradě Hracholusky u Stříbra. REZERVUJTE OBDOBÍ OD 29. ČERVNA DO 21.ČERVENCE ODDÍLOVÉMU SOUSTŘEDĚNÍ A MČR! Podrobné informace: Soustředění proběhne ve dnech 29.června – 12.července tradičně na přehradě Hracholusky u Stříbra. Poplatek je 300,-Kč za 1 den, přičemž 29. června budeme začínat večeří a 12.července končit obědem, to znamená, že […]

Kalendář

Plán akcí na rok 2013

23.2. Krušnohorská bílá stopa Lesná, běžky 8.-17.3. Soustředění v Italii -Bibione, vybraní 28.3. – 6.4. soustředění Slapy-Oboz 1, vybraní 14.4. – 24.4. soustředění Slapy – Oboz 2, vybraní 28.4. – 8.5. soustředění Slapy – Oboz 3, vybraní 11. – 12. 5. Český pohár Chomutov, všichni 25.5. Ústecký km, všichni 31.5. – 2.6. Český pohár a nominační závod juniorů Račice, všichni 8.6. Pohár Hugo […]