Závody v rychlostní kanoistice v ONV 22.08.-23.08.20

Tytam jsou doby, kdy každý z nás věděl naprosto jednoznačně, že ONV znamená „Okresní národní výbor“. Jen zasvěcenci věděli, že to tak jednoznačné zase není.

Doba se změnila, název úřadu taky, ale zkratka ONV zůstala, tentokrát už jednoznačná – zkracuje předlouhý název malé obce s velkou vodáckou tradicí a jezerem „Čtverec“ – Ostrožskou Novou Ves 😀

Minulý víkend uspořádala TJ ONV za podpory obce ONV tradiční velký závod s několika tituly:

  • XXVIII. Mezinárodní mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice „SLOVÁCKÁ 500“
  • Memoriál Bohumila Hlůška – C1 muži 500 m, 8.ročník
  • závod Velkomoravské ligy

Na klání se sjelo takřka 300 závodníků z takřka 30 kanostických oddílů Čech, Moravy i Slovenska. Nechyběli samozřejmě ani chomutovští mladí kajakáři a kajakářky.

  • Tereza Videmannová
    • K1 žačky 500 m, 3.místo
    • K1 žačky 200 m, 4.místo
  • Vojtěch Bezděka – Vosáhlo Filip – Vosáhlo Jakub – Janů Karolína
    • K4 muži 500 m 5.místo
    • K4 muži 200 m 4.místo
  • Lukáš Novotný, K1 žáci 200 m, 7.místo
  • Mikuláš Vaňas
    • MK1 Benjamínci D 500 m, 1.místo
    • MK1 Benjamínci D 200 m, 2.místo
    • K2 Benjamínci D 500 m, 1.místo
  • Kryštof Horák
    • MK1 Benjamínci C 500 m, 1.místo
    • MK1 Benjamínci C 200 m, 4.místo
  • Vojtěch Bezděka
    • MK1 Benjamínci C 500 m, 5.místo
    • MK1 Benjamínci C 200 m, 6.místo
  • Jakub Vosáhlo
    • MK1 Benjamínci C 500 m, 2.místo
    • MK1 Benjamínci C 200 m, 2.místo
  • Tadeáš Borecký
    • MK1 Benjamínci B 500 m, 5.místo
    • MK1 Benjamínci B 200 m, 6.místo
  • Petr Doležal
    • MK1 Benjamínci B 500 m, 2.místo
    • MK1 Benjamínci B 200 m, 2.místo
  • David Čech
    • MK1 Benjamínci B 500 m, 5.místo
    • MK1 Benjamínci B 200 m, 6.místo
  • Filip Vosáhlo
    • MK1 Benjamínci A 500 m, 6.místo
    • MK1 Benjamínci A 200 m, 7.místo
  • Karolína Janů
    • MK1 Benjamínky A 500 m, 7.místo
    • MK1 Benjamínky A 200 m, 7.místo
  • Natálie Neumanová
    • MK1 Benjamínky A 500 m, 4.místo
    • MK1 Benjamínky A 200 m, 2.místo
    • K2 Benjamínky A 500 m, 1.místo
  • Anna Husinecká
    • MK1 Benjamínky B 500 m, 3.místo
    • MK1 Benjamínky B 200 m, 1.místo
  • Leontýna Eisová
    • MK1 Benjamínky B 500 m, 5.místo
    • MK1 Benjamínky B 200 m, 5.místo
  • Viktorie Hamouzová
    • MK1 Benjamínky B 500 m, 5.místo
    • MK1 Benjamínky B 200 m, 2.místo
  • Vojtěch Bezděka, Petr Doležal, K2 Benjamínci B 500 m, 1.místo
  • David Čech, Tadeáš Borecký, K2 Benjamínci B 500 m, 4.místo
  • Monika Videmannová
    • MK1 Benjamínky C 500 m, 6.místo
    • MK1 Benjamínky C 500 m, 4.místo
  • Eliška Zubková
    • MK1 Benjamínky D 500 m, 1.místo
    • MK1 Benjamínky D 200 m, 1.místo
    • K2 Benjamínky D 200 m, 1.místo
  • Jakub Vosáhlo, Kryštof Horák
    • K2 Benjamínci C 500 m, 1.místo
    • K2 Benjamínci C 200 m, 1.místo
  • Anna Husinecká, Viktorie Hamouzová
    • K2 Benjamínky B 500 m, 3.místo
    • K2 Benjamínky B 200 m, 2.místo
  • Monika Videmannová, Kateřina Ladislavová, K2 Benjamínky C 500 m, 4.místo
  • Denisa Alexová
    • MK1 Benjamínky C 200 m, 2.místo
    • K2 Benjamínky C 200 m, 1.místo

Celkově se náš oddíl Sportclub-80 Chomutov umístil na 4.místě

Našim borcům a borkyním gratulujeme

Oficiální výsledky

Obrázky z akce – autor Libor Vosáhlo

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..