Podzimní turnaj v nohejbale 27.10.18

Pomalé odcházení babího léta je na naší loděnici signálem toho, že se blíží podzim a s ním i tradiční podzimní turnaj v nohejbale.

V mlhavém syrovém (i sychravém) sobotním dopoledni se letos sešlo 5 dvojic, aby svedly duel face to face s vědomím, že vyhrát může kdokoli, ale vyhraje jen jeden. Na turnaji nebyla nouze o napínavé situace, někdy míč poslouchal své hráče na slovo, jindy jakoby si hrál svou hru – kulatý, nevyzpytatelný a vyzývavý. Éter kolem hřiště byl plný emocí, fandění, ohromení, zklamání, naděje, překvapení…. I slunce nakonec zvědavě vykouklo, aby se podívalo, jak to ti kluci koulí.

Nakonec si vítězství vykopala dvojice Karel Mihal – Ondra Benko a získala zaloužené k ročnímu užívání putovní pohár, na němž budou jejich jména pro ročník 2018 zvěčněna na věky věků, stejně jako jména vítězů předchozích ročníků.

Tím to však neskončilo. Chlapi se shodli, že se jim na hřišti líbí a že není kam spěchat. A tak se rozhodli rozehrát odpoledne ještě jeden turnaj. Opět nastoupilo 5 týmů, jen s obměněným složením dvojic. Nejvíce dařílo Danu Novotnému s týmovým kolegou Honzou Kuncem.

Všichni si sobotní nohejbalové ligy pěkně užili a o to nakonec nejvíc šlo.

Tak zas za rok

Zapsal Petr Smítka

Obrázky z akce

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..