Novoroční zdravice předsedy oddílu Petra Doležala

Vážení členové oddílu,

s počátkem roku 2015 chci všem dodatečně popřát do roku 2015 vše nejlepší, zejména však stálé dobré zdraví a mnoho osobních úspěchů jak v zaměstnání, ve škole, tak i ve sportu.

Loňský rok byl atypický – byla dokončena stavba skladu lodí a proběhla 2. etapa celkové rekonstrukce loděnice a vše bylo řádně zkolaudováno. Chci touto cestou poděkovat těm, kteří přiložili ruku k dílu a dobrovolně se angažovali ve prospěch nás všech, aby bylo využití loděnice a jejího zázemí příjemnější. Velmi pozitivní ohlas také měla oslava 60 let trvání oddílu. Oddíl byl velmi úspěšný i ve vlastním sportování, o úspěších vyjde v Chomutovských novinách v těchto dnech článek, do ankety o nejlepší sportovce okresu bylo nominováno několik členů našeho oddílu.

Rok 2015 by měl být na rozsáhlé práce skromnější a klidnější.

Přesto bychom chtěli zrekonstruovat naše hřiště a dvůr a dokompletovat vybavení skladu lodí a doladit vybavení loděnice. Ve výboru jsme v souvislosti se zásadními změnami zázemí proto přijali některé zásadní principy členství v oddíle a povinnosti pro členy z něj vyplývající.

Aby mohl oddíl komplexně fungovat (provoz loděnice + sportování v sekcích v plném rozsahu + finanční krytí nákladů), měl by každý člen splnit svoji povinnost vůči oddílu a klubu. Podrobnosti naleznete v rubrice „členské příspěvky“.

Kromě finanční podpory bude další povinností členů (zejména těch aktivně sportujících) pomoci při pořádání oddílem zastřešených akcí (zejména závody dračích lodí a kanoistické závody), které slouží k vylepšování finanční situace oddílu, ale také k jeho propagaci a prezentaci města Chomutova a v neposlední řadě závodníci z našeho oddílu mohou chomutovské veřejnosti předvést svoji výkonnost. O přípravách akcí a konkrétních potřebách pomoci budou všichni včas informováni na webových stránkách oddílu a na nástěnce v loděnici, rovněž tak o svolání brigád na úpravách zázemí loděnice, které bude mít na starost správce loděnice J. Fridrych.

Věřím, že si všichni členové oddílu po prohlídce současné podoby loděnice uvědomí, jak vynikající zázemí oddíl pro své členy nabízí a své závazky vůči kolektivu vodáků splní.

Petr Doležal

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Jedno zamyšlení nad “Novoroční zdravice předsedy oddílu Petra Doležala”