Mistrovství republiky v rychlostní kanoistice 21.07.-23.07.17

Další vydařený víkend absolvovali naši kajakáři při Mistrovství ČR v Račicích. Ze třídenního programu vytěžili 21 medailí.
Po neúspěšném pokusu o nominaci na Mistrovství Evropy juniorů se ve skvělé formě ukázal Tomáš Fridrych v závodě junior a na singlkajaku  na trati 200 m vybojoval stříbro.
Se svým oddílovým  parťákem Adamem Novotným na deblkajaku stanuli na pódiu hned 3x, kdy si vyjeli bronz, stříbro a zlato , čímž se nominovali na prestižní závody OH nadějí , které se uskuteční 14-17.9.2017 v Racicích.
Mezi muži kraloval Ondra Bišický, který se se svým parťákem Martinem Saidlem stali mistři republiky na 200m a zajistili si účast na MS do 23 let, které se koná 27.-30.7.2017 v rumunském Pitesti.
V kategorii veteránu B  za to na deblkajaku pořádně vzala posádka ostřílených borců Videmann – Husák a stala se mistrem ČR.
V kategorii žaček prokázala svou nadvládu Kačka Vrbenská, která je dvojnásobnou mistryní ČR.
Dalšího mistra máme v dorostenecké kategorii, kde Kuba Remuta všechny převálcoval na trati 200 m a také si vyjel nominaci na OH.
Nesmím opomenout naše mládí – v kategorii benjamínků a benjamínek skupiny  B a C se na stupních vítězů umístili Král, Bišická, Ammerová P.
Letos bylo opravdu vydařené mistrovství, plno medailí a dost finálových účastí našich závodníků.
Míša Waltera

Výsledky závodu

 

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..