Mistrovství ČR na krátkých tratích 30.07.-02.08.20

Na přelomu července a srpna se do račického vodáckého areálu sjela celá rychle pádlující populace, aby změřila síly na vrcholných závodech letošní sezóny – mistrovství ČR na krátkých tratích. Závodilo se na tratích 200 m, 500 m a 1 km, teplé počasí připravilo závodníkům příjemné prostředí a ideální podmínky pro produkování maximálních výkonů 😀

Závodů se samozřejmě v plné sestavě zúčastnil i náš chomutovský oddíl. A naše borkyně a borci se v přetěžké konkurenci rozhodně neztratili.

Pojďme se podívat alespoň na ty nejhvězdnější výsledky:

  • Benjamínci A
    • Vosáhlo Filip / Maják Daniel: K2 1000 m, 21.místo
  • Benjamínky A
    • Neumanová Natálie / Knížková Eliška, K2 500 m, 1.místo
    • Neumanová Natálie, K1 200 m, 8.místo
    • Roscher Veronika, K1 200 m, 8.místo
  • Benjamínky B+C
    • Husinecká Anna / Hamouzová Viktorie: K2 1000 m, 1.místo
    • Husinecká Anna / Hamouzová Viktorie: K2 500 m, 1.místo
  • Benjamínci B+C
    • Čech David / Borecký Tadeáš, K2 500 m, 7.místo
    • Vosáhlo Jakub / Horák Kryštof, K2 1000 m, 7.místo
  • Benjamínky B
    • Eisová Leontýna, MK1, 200 m, 5.místo
  • Benjamínci B
    • Doležal Petr: K1 1000 m, 12.místo
    • Liška Matěj: K1 500 m, 4.místo
  • Benjamínky C
    • Alexová Denisa, MK1 500 m, 3.místo
    • Videmannová Monika, MK1 200 m, 7.místo
  • Benjamínci C
    • Vosáhlo Jakub, MK1 1000 m, 6.místo
    • Horák Kryštof, MK1 500 m, 2.místo
  • Žáci
    • Král Jakub / Prouza Vojtěch, K2 1000 m, 3.místo
    • Král Jakub / Prouza Vojtěch, K4 500 m, 4.místo
    • Král Jakub / Prouza Vojtěch, K2 500 m, 2.místo
    • Prouza Vojtěch, K1 200 m, 7.místo
    • Král Jakub, K1 200 m, 7.místo
  • Žačky
    • Ammerová Patricie / Bišická Linda: K2 500 m, 2.místo
    • Ammerová Patricie: K1 200 m, 8.místo
    • Ammerová Patricie / Bišická Linda / Videmannová Tereza / Hajná Aneta: K4 500 m, 3.místo
    • Ammerová Patricie / Bišická Linda: K2 200 m, 1.místo
  • Dorostenci
    • Novák Pavel, K4 500 m, 5.místo
  • Dorostenky
    • Petráčková Magda, K1 500 m, 4.místo
    • Petráčková Magda / Kukačková Natálie, K2 500 m, 2.místo
    • Petráčková Magda / Kukačková Natálie, K2 200 m, 3.místo
    • Pavlisová Štěpánka / Hajná Veronika, K2 500 m, 4.místo
    • Pavlisová Štěpánka / Hajná Veronika, K2 200 m, 4.místo
    • Koubová Kateřina / Pavlisová Ludmila, K2 500 m, 7.místo
    • Koubová Kateřina / Pavlisová Ludmila, K2 200 m, 8.místo
    • Hajná Veronika, K1 1000 m, 9.místo
    • Petráčková Magda, K1 200 m, 1.místo
    • Hajná Veronika, K1 200 m, 8.místo
    • Koubová Kateřina / Pavlisová Štěpánka / Pavlisová Ludmila / Hajná Veronika: K4 500 m, 3.místo
    • Benková Štěpánka: K4 500 m, 6.místo
  • Junioři
    • Predka Andreas, K1 1000 m, 9.místo
    • Predka Andreas, K1 500 m, 5.místo
    • Remuta Jakub, K1 500 m, 8.místo
    • Remuta Jakub, K1 200 m, 3.místo
    • Predka Andreas, K1 200 m, 5.místo
    • Remuta Jakub / Dvořák Čestmír: K2 500 m, 6.místo
    • Remuta Jakub / Dvořák Čestmír: K2 200 m, 4.místo
    • Predka Andreas / Bezděka Matěj, K2 500 m, 9.místo
    • Predka Andreas / Bezděka Matěj, K4 500 m, 4.místo
  • Juniorky
    • Vrbenská Kateřina, K1 500 m, 5.místo
    • Vrbenská Kateřina, K1 200 m, 3.místo
    • Vrbenská Kateřina /Pudilová Vlaďka, K2 500 m, 2.místo
    • Vrbenská Kateřina /Pudilová Vlaďka, K2 1000 m, 3.místo
    • Vrbenská Kateřina /Pudilová Vlaďka, K2 200 m, 2.místo
    • Tomanová Magdalena / Mikšovicová Natálie, K2 500 m, 5.místo
    • Vrbenská Kateřina: K4 500 m, 5.místo
    • Tomanová Magdalena / Ammerová Nicole, K4 500 m, 6.místo
    • Vrbenská Kateřina: K1 1000 m, 6.místo
  • Muži
    • Ondra Bišický: K2 200 m, 2.místo, K1 8.místo
    • Tomáš Fridrych: K4 500 m, 7.místo

Gratulujeme !

Výsledková listina

Obrázky z akce – autor Libor Vosáhlo

Video z akce (vyhlášení bronzových žákyň a dorostenek na čtyráku) – autor Michal Hajný

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..