Mistrovství ČR dlouhé tratě 23.04.-24.04.16

O víkendu náš oddíl ve spolupráci s městem Most uspořádal mistrovství České republiky v závodech na dlouhých tratích.

Již podruhé v historii kanoistiky se tyto závody uskutečnily v prostředí mosteckého poměrně nového sportovního areálu Matylda, který se svými možnostmi přímo vybízí k pořádání vodáckých závodů a představil se široké kanoistické veřejnosti jako perspektivní závodiště. Oficiální propozice k závodům na kanoe.cz.

V těžké konkurenci se na závodech dařilo i členům chomutovského oddílu:

  • benjamínky A
    • K1 na 2 km: 7.místo Magdalena Petráčková, 14.místo Natálie Mikšovicová
    • K2 na 2 km:  5.místo posádka Petráčková – Mikšovicová
  • benjamínky B
    • K1 na 2 km: 5.místo Katka Koubová
    • K2 na 2 km: na stupně vítězů se postavila za 3.místo posádka Koubová – Pavlisová Štěpánka. Z dalších chomutovských posádek – 8.místo Brabcová – Pavlisová Ludmila
  • benjamínky C
    • K1 na 2 km: 9.místo Barbora Brabcová, 13. místo Patricie Ammerová
  • benjamínci A
    • K2 na 2 km: 10.místo Novák – Kalčev
  • benjamínci C
    • K1 na 2 km: 13.místo Karel Vild, 18. místo Jakub Král
  • žáci
    • K2 na 5 km: na stupně vítězů se postavila za 1.místo posádka Remuta – Predka Andreas. Z dalších chomutovských posádek – 16.místo Stanko – Kaiser, 24.místo Stanko – Tanglmajer
    • K1 na 5 km: 4.místo Jakub Remuta, 7.místo Andreas Predka, 30.místo Kaiser, 38.místo Stanko, 45.místo Tanglmajer
  • žačky
    • K1 na 5 km: 5.místo Magdalena Tomanová, 13.místo Kateřina Vrbenská, 24.místo Klápová
    • K2 na 5 km: 11.místo posádka Klápová – Klabanová
    • dorostenci
      • K1 na 5 km: 4.místo Adam Novotný, 8.místo Tomáš Fridrych
      • K2 na 5 km: na stupně vítězů se postavila za 3.místo posádka Novotný – Fridrych
  • juniorky
    • K1 na 5 km:  13.místo Bára Stanková
  • dorostenky
    • K1 na 5 km: 11.místo Nela Marie Marková, 21.místo Písaříková, 22.místo Ammerová
    • K2 na 5 km: na stupně vítězů se postavila za 2.místo posádka Marková – Milová. Z dalších chomutovských posádek – 11.místo Písaříková – Ammerová
  • junioři
    • K1 na 5 km: na stupně vítězů se postavil za 2.místo Michal Čeřovský. Z dalších chomutovských závodníků – 11.místo Martin Predka
    • K2 na 5 km: na stupně vítězů se postavila za 1.místo posádka Čeřovský – Stejskal.
  • veteránky
    • K1 na 5 km: na stupně vítězů se postavila za 2.místo Míša Fridrychová

Výsledky závodů on-line

Závodníkům gratulujeme, veliký dík patří všem členům oddílu a jeho příznivcům, kteří se podíleli na organizaci a zabezpečení závodů.

Obrázky z akce PicasaWeb / Google

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/113972856604515363965/albumid/6277800404214336545?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..