Pojď pádlovat – náborová kampaň českých kanoistů

„Pojď pádlovat“ aneb „Odpádluj na chvíli od rodičů“

To jsou nosná hesla, kterými náš oddíl ruku v ruce s Českým svazem kanoistů vyhlašuje náborovou kampaň pro mladé kluky a holky, aby k nám přišli, okoukli náš krásný sport a našli v něm zalíbení.

Kanoistika je senzační sport, který ti dá všestranný základ do života. Jakmile se opřeš do pádla a sklouzneš se po vodní hladině, narostou ti svaly, získáš mega vytrvalost i rovnováhu těla a svoje zdraví podpoříš celkově.

V klidu na vodě si pak srovnáš myšlenky a doteče ti, že příroda je fakt najs.

V týmu kanoistů najdeš opravdové kamarády, žádné fejky. Společně se naučíte pracovat v kolektivu, ale taky se o sebe postarat a hrát fér nejen ve sportu. Zároveň vám zbyde prostor pro vzdělávání a další aktivity.

Jízda na lodi tě bude bavit teď, když jsi dítě, i za milión let, až budeš důchodce.

A taky – kanoistika je jedním z nejúspěšnějších olympijských sportů v české historii. Když budeš top, připojíš se ke jménům jako Martin Doktor, Josef Dostál nebo Martin Fuksa.

Tak pojď pádlovat!

Odpádluj na chvíli od rodičů – pojdpadlovat.cz
Josef Dostal - canoe sprint technique
Daniel Havel technique

Co pro to udělat? Je to jednoduché:

  • Doraž se svými rodiči k nám do oddílu, nejlépe ve všední den po 16.hodině. Anebo někdo z rodičů může předem zavolat a domluvit se
  • Ujme se tě trenér, se kterým si prohlédneš loděnici a proberete spolu, jak je to s tréninky. Trenér ti hned předvede pár základů – jak se drží pádlo, jak se trénuje technika na suchu nebo na trenažeru, a hlavně jak vypadá loď. Zkusíš se do ní posadit. Ale neboj, celou dobu tě trenér bude držet!
  • Pokud jsou zrovna náborové dny, většinou je připravený další program – stanoviště se sportovními aktivitami, jako je běh, posilování, míčové hry atd. Nakonec si třeba opečete buřty. Rodiče se mezitím můžou zeptat, na co potřebují.

Tak co, přijdeš pádlovat?

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..