Podzimní turnaj v nohejbale 17.10.20

V sobotu 17.10.20 se za respektování všech nezbytných anticovidích opatření uskutečnil u naší loděnice další ročník podzimního turnaje v nohejbale.

V poklidném sychravém sobotním dopoledni se tentokrát sešel lichý počet účastníků, což pro 4-hru není úplně optimální konstelace. Ale žádný problém, kluci si hlavně přišli kopnout, a tak někteří hráči hold kopali „promiskuitně“ po boku různých parťáků doufajíc, že je „pavouk“nepostaví proti sobě.

Jo, vyšlo to 🙂

Hrálo se, jako vždy, s plným nasazením a o napínavé situace nebyla nouze. Někdy míč poslouchal své hráče na slovo, jindy jakoby si hrál svou hru. Éterem se nesly výkřiky celé škály hráčských emocí:

  • překvapení – „To nebyl out?“
  • zadostiučení – „Moc, moc se omlouvám za to prase na síti…., ale chytit se to, holenci, nedalo, co?
  • nevole – „OK, OK, ale příště ten míč kopni dolů, na zem. Ne do outu. Jasný?“
  • i čirého zoufalství – „Ale tati, ty vole!“

Nakonec si vítězství vykopala dvojice

  • Petr Stanko (i přes handicup s upajclým kusem palce)
  • Ondra Benko (člen vítězného týmu již po čtvrté za sebou)

a získala zaslouženě k ročnímu užívání putovní pohár, na němž budou jejich jména pro rok 2020 zvěčněna na věky věků, stejně jako jména vítězů předchozích ročníků.

Po zápase následovala nezbytná fotografiáda borců v bezpečnostním sektoru pro vítěze a odchod domů, do Podolí, do pr.ele….

Z tradiční pozápasové párty letos nebylo nic, ale to nevadí – všichni si nohejbalové klání pěkně užili a o to nakonec šlo nejvíc. Covidím, necovidím 🙂

Tak zas za rok

Zapsal Petr Smítka

Obrázky z akce

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..