I. náhradní závod ČP mládeže v rychlostní kanoistice 28.08.-30.08.2020

O posledním srpnovém prodlouženém víkendu se do vodáckého areálu v Račicích sjela celá mládežnická rychle pádlující republika, aby zde změřila své síly na tzv. 1.náhradním závodě Českého poháru mládeže v rychlostní kanoistice.

Chomutovští vodáci samozřejmě na takovýchto vrcholných závodech nemohli chybět.

A dobře pádlovali, oddílový šéftrenér Petr Doležal nad výsledky svých svěřenců nešetřil chválou a uznáním.

Vypíchněme zde jmenovitě aspoň ty nejlepší výsledky Chomutováků:

Benjamínky A
  • K2 500 m 1.místo Neumannová Natálie
  • K2 500 m 8.místo Roscher Veronika
  • MK1 1000 m 11.místo Neumannová Natálie
Benjamínky B
  • MK1 1000 m 1.místo Průšová Julie
  • MK1 1000 m 2.místo Husinecká Anna
  • MK1 200 m 1.místo Hamouzová Viktorie
  • MK1 200 m 1.místo Husinecká Anna
  • MK1 200 m 6.místo Průšová Julie
  • MK1 200 m 6.místo Pilařová Kateřina
Benjamínci B
  • MK1 200 m 2.místo Doležal Petr
  • MK1 200 m 7.místo Liška Matěj
  • MK1 200 m 8.místo Kozlík Jan
  • MK1 1000 m 12.místo Doležal Petr
Benjamínky C
  • MK1 1000 m 4.místo Alexová Denisa
  • MK1 200 m 1.místo Alexová Denisa
  • MK1 200 m 5.místo Videmannová Monika
Benjamínci C
  • MK1 1000 m 7.místo Vosáhlo Jakub
  • MK1 200 m 2.místo Horák Kryštof
  • MK1 200 m 2.místo Vosáhlo Jakub
  • MK1 200 m 5.místo Bezděka Vojtěch
Benjamínky B+C
  • K2 500 m 1.místo Hamouzová Viktorie , Husinecká Anna
  • K2 500 m 5.místo Alexová Denisa
  • K2 500 m 6.místo Videmannová Monika
  • K2 500 m 8.místo Průšová Julie , Pilařová Kateřina
Benjamínci B+C
  • K2 500 m 1.místo Vosáhlo Jakub, Horák Kryštof
  • K2 500 m 8.místo Bezděka Vojtěch
Žačky
  • K1 200 m 8.místo Brabcová Barbora
  • K1 200 m 9.místo Ammerová Patricie
  • K2 500 m 3.místo Ammerová Patricie, Bišická Linda
  • K1 2000 m 7.místo Ammerová Patricie
Žáci
  • K1 1000 m 8.místo Král Jakub
  • K2 500 m 2.místo Král Jakub, Prouza Vojtěch
  • K2 1000 m 4.místo Král Jakub, Prouza Vojtěch
  • K1 500 m 8.místo Prouza Vojtěch
  • K1 2000 m 7.místo Král Jakub
Dorostenky
  • K1 500 m 2.místo Petráčková Magda
  • K2 500 m 1.místo Petráčková Magda
  • K2 500 m 5.místo Pavlisová Štěpánka, Hajná Veronika
  • K2 500 m 6.místo Koubová Kateřina, Pavlisová Ludmila
  • K1 1000 m 7.místo Petráčková Magda
  • K1 200 m 2.místo Petráčková Magda
  • K1 200 m 8.místo Hajná Veronika
  • K1 2000 m 7.místo Petráčková Magda
Juniorky
  • K1 500 m 6.místo Vrbenská Kateřina
  • K1 500 m 9.místo Tomanová Magdaléna
  • K2 500 m 2.místo Vrbenská Kateřina
  • K1 1000 m 3.místo Vrbenská Kateřina
  • K1 1000 m 9.místo Tomanová Magdalena
  • K1 200 m 3.místo Vrbenská Kateřina
  • K1 200 m 9.místo Tomanová Magdalena
  • K2 200 m 2.místo Vrbenská Kateřina
  • K1 2000 m 9.místo Vrbenská Kateřina
  • K1 2000 m 10.místo Tomanová Magdalena
Junioři
  • K1 1000 m 8.místo Remuta Jakub
  • K1 1000 m 9.místo Predka Andreas
  • K2 1000 m 8.místo Predka Andreas
  • K1 500 m 4.místo Remuta Jakub
  • K1 500 m 5.místo Predka Andreas
  • K1 200 m 1.místo Remuta Jakub
  • K1 200 m 7.místo Predka Andreas
  • K1 2000 m 8.místo Predka Andreas
  • K1 2000 m 15.místo Remuta Jakub

Závodníci mají nyní před sebou ještě 2 obdobně důležité závody – 2.náhradní závod ČP mládeže a MČR na dlouhých tratích.

O kvalitách chomutovského pádlování svědčí i to, že 9 našich závodníků má dobře nakročeno do Sportovního střediska mládeže při MŠMT, což je středisko vrcholového sportu pro mládež. Jestli se jim to podaří záleží nyní na tom, jakých výsledků dobudou na výše uvedených 2 důležitých závodech.

Držíme palce

Obrázky z akce
Oficiální výsledky

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..